NetApp İnovasyon Zirvesi 2011

Bu yıl “Bilgi Gücü – Güç Birliği” temasıyla gerçekleştireceğimiz NetApp  İnovasyon Zirvesi 2011, veri depolama, veri yönetim çözümleri ve bileşenlerinin kritik rolünün, ve bu alandaki trendlerin işin uzmanlarıyla birlikte tartışılabileceği bir bilgi paylaşma platformu ve tam günlük bir etkinlik.
‘Bilgi’ sektörümüzün anahtar kelimesi; birçok önemli oyuncudan oluşan sektörümüzün eskisinden çok daha fazla güç birlikteliklerine ihtiyacı var. Türkiye’de ilk olarak gerçekleştireceğimiz bu zirvenin, tüm katılımcılar için sektörün buluşma ve bilgi paylaşma platformu olmasını arzuluyoruz.

Bulut Bilişim, sanallaştırma, veri yedekleme, felaket kurtarımı, veri güvenliği, içerik yönetimi gibi çözümlere ihtiyaç duyabilecek, kurumsallaşmış ve kurumsallaşma hedefi olan tüm sektör oyuncuları NetApp İnovasyon Zirvesi 2011’de buluşuyor.

Zirvede, esnek Bulut Bilişim, tümleşik veri depolama, yeni nesil veri yedekleme gibi konuların yanı sıra şirketleri geleceğe hazırlayan, en maliyet odaklı ürün ve çözümler sektörün liderleri tarafından sunulacak ve tartışılacak.

NetApp  İnovasyon Zirvesi  2011’i kaçırmayın!…

http://www.netappinnovationsummit2011.com

By Ahmet RENDE Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s